ZRUŠENO: Konference: 20 let po zasedání MMF a SB v Praze. Jak by měla vypadat budoucnost světových financí?

V pondělí 30.3. se od 13h do 19h uskuteční na Novotného lávce v Praze konference s názvem 20 let po zasedání MMF a SB v Praze. Jak by měla vypadat budoucnost světových financí? Ta se z pochopitelných důvodů ruší, stejně jako naše další akce na měsíce březen, duben a s největší pravděpodobností i květen.

Hledáme možnosti, jak vám zprostředkovat všechna zajímavá a aktuální témata, kterým se i nadále věnujeme. Sledujte prosím náš web a naši facobookovou stránku.
Buďte také ohleduplní k sobě a k vašemu okolí. Pokud můžete, pomozte svým starším sousedům a příbuzným.
Pokud byste naopak pomoc potřebovali, obraťte se na radnici svého města. Většina z nich vede databázi dobrovolníků, kteří vám mohou pomoci.
Pokud byste potřebovali právní pomoc, můžete využít bezplatné služby nadace Frank Bold: https://koronavirus.frankbold.org/
Přejeme hodně sil!

Akce se zúčastní jak domácí tak zahraniční experti, expertky, aktivisti a aktivistky, kteří budou diskutovat o zadlužení zemí, oddlužování, historické a současné roli mezinárodních finančních institucí a věřitelských států včetně České republiky, jako i o výhledu do budoucnosti, například v kontextu klimatických změn.  

Těšit se můžete mimo jiné na Jürgena Kaisera z hnutí erlassjahr.de, rozvojového experta Tomáše Tožičku, Rémiho Vilainta z francouzské organizace Paris Club Watch, nebo ekonomku Ilonu Švihlíkovou.

Po konferenci bude následovat promítaní dokumentárního filmu Hry prachu, který zachycuje protesty během pražského zasedání Mezinárodního měnového fondu a Světové banky v září 2000.  

Těšíme se na Vaší účast! 
Tlumočení a občerstvení zajištěno.
Detailní program konference bude zveřejněn brzy.

Registrovat se můžete zde.